У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543-6931 Ромодан — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Бахмач номер 6543-6931 відправляється зі станції Ромодан о 11.35 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 16.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543-6931 Ромодан - Бахмач пролягає по таким станціям як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ромодан – Бахмач-Пас. складає 49.00 гривень. Відстань між станціями – 175.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 11.35
Дубровський кінний завод 11.49 1 хв  11.50 14 хв 
160 Км 11.56 1 хв  11.57 21 хв 
Сенча 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
146 Км 12.16 1 хв  12.17 41 хв 
Бодаква 12.24 1 хв  12.25 49 хв 
Лохвиця 12.38 1 хв  12.39 1 г  3 хв 
Сула 12.47 1 хв  12.48 1 г  12 хв 
119 Км 12.55 1 хв  12.56 1 г  20 хв 
Юсківці(Полт.) 13.03 1 хв  13.04 1 г  28 хв 
111 Км 13.09 1 хв  13.10 1 г  34 хв 
Андріяшівка 13.18 1 хв  13.19 1 г  43 хв 
Перекопівка 13.26 1 хв  13.27 1 г  51 хв 
Біловоди 13.35 1 хв  13.36 2 г 
Засулля 13.43 1 хв  13.44 2 г  8 хв 
81 Км 13.50 1 хв  13.51 2 г  15 хв 
Ромни 13.57 3 хв  14.00 2 г  22 хв 
Житнє 14.07 1 хв  14.08 2 г  32 хв 
Погреби 14.14 1 хв  14.15 2 г  39 хв 
67 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  44 хв 
Рогинці 14.25 1 хв  14.26 2 г  50 хв 
Матлахове 14.35 1 хв  14.36 3 г 
Талалаївка 14.44 3 хв  14.47 3 г  9 хв 
Блотница 14.58 1 хв  14.59 3 г  23 хв 
39 Км 15.05 1 хв  15.06 3 г  30 хв 
36 Км 15.12 1 хв  15.13 3 г  37 хв 
Рубанка 15.20 1 хв  15.21 3 г  45 хв 
25 Км 15.29 1 хв  15.30 3 г  54 хв 
Григорівка 15.39 1 хв  15.40 4 г  4 хв 
Курінь 15.49 1 хв  15.50 4 г  14 хв 
Бахмач-Пас. 16.05 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930