У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6543-6931 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ромодан о 11.44 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 17.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 11.44
Дубровський кінний завод 12.01 1 хв  12.02 17 хв 
160 Км 12.08 1 хв  12.09 24 хв 
Сенча 12.21 1 хв  12.22 37 хв 
146 Км 12.31 1 хв  12.32 47 хв 
Бодаква 12.39 1 хв  12.40 55 хв 
Лохвиця 12.52 18 хв  13.10 1 г  8 хв 
Сула 13.20 2 хв  13.22 1 г  36 хв 
119 Км 13.30 1 хв  13.31 1 г  46 хв 
Юсківці(Полт.) 13.37 1 хв  13.38 1 г  53 хв 
111 Км 13.43 1 хв  13.44 1 г  59 хв 
Андріяшівка 13.53 1 хв  13.54 2 г  9 хв 
Перекопівка 14.01 1 хв  14.02 2 г  17 хв 
Біловоди 14.10 1 хв  14.11 2 г  26 хв 
Засулля 14.18 1 хв  14.19 2 г  34 хв 
81 Км 14.26 1 хв  14.27 2 г  42 хв 
Ромни 14.33 32 хв  15.05 2 г  49 хв 
Житнє 15.12 1 хв  15.13 3 г  28 хв 
Погреби 15.19 1 хв  15.20 3 г  35 хв 
67 Км 15.24 1 хв  15.25 3 г  40 хв 
Рогинці 15.30 1 хв  15.31 3 г  46 хв 
Матлахове 15.40 1 хв  15.41 3 г  56 хв 
Талалаївка 15.49 1 хв  15.50 4 г  5 хв 
Блотница 16.01 1 хв  16.02 4 г  17 хв 
39 Км 16.08 1 хв  16.09 4 г  24 хв 
36 Км 16.15 1 хв  16.16 4 г  31 хв 
Рубанка 16.23 1 хв  16.24 4 г  39 хв 
25 Км 16.32 1 хв  16.33 4 г  48 хв 
Григорівка 16.42 1 хв  16.43 4 г  58 хв 
Курінь 16.52 1 хв  16.53 5 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 17.08 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031