У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543-6931 Ромодан — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Бахмач номер 6543-6931 відправляється зі станції Ромодан о 11.25 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 16.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543-6931 Ромодан - Бахмач пролягає по таким станціям як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6543 27,28 вересня 2022 року відправити зі станції Ромодан 11,12 год. ст. Дібрівський Кінний завод 11,26 -11,27 год. ст. Сенча 11,43 -11,45 год. ст.Бодаква 12,10 - 12,11 год.Лохвиця 12,24 - 12,25 год. ст. Сула 12,35 - 12,41 год. далі згідно діючого розкладу

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 11.25
Дубровський кінний завод 11.40 1 хв  11.41 15 хв 
160 Км 11.47 1 хв  11.48 22 хв 
Сенча 11.58 1 хв  11.59 33 хв 
146 Км 12.07 1 хв  12.08 42 хв 
Бодаква 12.15 1 хв  12.16 50 хв 
Лохвиця 12.29 1 хв  12.30 1 г  4 хв 
Сула 12.40 1 хв  12.41 1 г  15 хв 
119 Км 12.49 1 хв  12.50 1 г  24 хв 
Юсківці(Полт.) 12.56 1 хв  12.57 1 г  31 хв 
111 Км 13.02 1 хв  13.03 1 г  37 хв 
Андріяшівка 13.12 1 хв  13.13 1 г  47 хв 
Перекопівка 13.20 1 хв  13.21 1 г  55 хв 
Біловоди 13.29 1 хв  13.30 2 г  4 хв 
Засулля 13.37 1 хв  13.38 2 г  12 хв 
81 Км 13.45 1 хв  13.46 2 г  20 хв 
Ромни 13.58 2 хв  14.00 2 г  33 хв 
Житнє 14.07 1 хв  14.08 2 г  42 хв 
Погреби 14.14 1 хв  14.15 2 г  49 хв 
67 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  54 хв 
Рогинці 14.25 1 хв  14.26 3 г 
Матлахове 14.35 1 хв  14.36 3 г  10 хв 
Талалаївка 14.44 1 хв  14.45 3 г  19 хв 
Блотница 14.56 3 хв  14.59 3 г  31 хв 
39 Км 15.05 1 хв  15.06 3 г  40 хв 
36 Км 15.12 1 хв  15.13 3 г  47 хв 
Рубанка 15.20 1 хв  15.21 3 г  55 хв 
25 Км 15.29 1 хв  15.30 4 г  4 хв 
Григорівка 15.39 1 хв  15.40 4 г  14 хв 
Курінь 15.49 1 хв  15.50 4 г  24 хв 
Бахмач-Пас. 16.05 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31