У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543-6931 Ромодан — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Бахмач номер 6543-6931 відправляється зі станції Ромодан о 11.25 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 16.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543-6931 Ромодан - Бахмач пролягає по таким станціям як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 11.25
Дубровський кінний завод 11.40 1 хв  11.41 15 хв 
160 Км 11.47 1 хв  11.48 22 хв 
Сенча 11.58 1 хв  11.59 33 хв 
146 Км 12.07 1 хв  12.08 42 хв 
Бодаква 12.15 1 хв  12.16 50 хв 
Лохвиця 12.29 1 хв  12.30 1 г  4 хв 
Сула 12.40 1 хв  12.41 1 г  15 хв 
119 Км 12.49 1 хв  12.50 1 г  24 хв 
Юсківці(Полт.) 12.56 1 хв  12.57 1 г  31 хв 
111 Км 13.02 1 хв  13.03 1 г  37 хв 
Андріяшівка 13.12 1 хв  13.13 1 г  47 хв 
Перекопівка 13.20 1 хв  13.21 1 г  55 хв 
Біловоди 13.29 1 хв  13.30 2 г  4 хв 
Засулля 13.37 1 хв  13.38 2 г  12 хв 
81 Км 13.45 1 хв  13.46 2 г  20 хв 
Ромни 13.52 8 хв  14.00 2 г  27 хв 
Житнє 14.07 1 хв  14.08 2 г  42 хв 
Погреби 14.14 1 хв  14.15 2 г  49 хв 
67 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  54 хв 
Рогинці 14.25 1 хв  14.26 3 г 
Матлахове 14.35 1 хв  14.36 3 г  10 хв 
Талалаївка 14.44 1 хв  14.45 3 г  19 хв 
Блотница 14.56 3 хв  14.59 3 г  31 хв 
39 Км 15.05 1 хв  15.06 3 г  40 хв 
36 Км 15.12 1 хв  15.13 3 г  47 хв 
Рубанка 15.20 1 хв  15.21 3 г  55 хв 
25 Км 15.29 1 хв  15.30 4 г  4 хв 
Григорівка 15.39 1 хв  15.40 4 г  14 хв 
Курінь 15.49 1 хв  15.50 4 г  24 хв 
Бахмач-Пас. 16.05 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930