У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6543-6931 Ромодан — Бахмач Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ромодан - Бахмач номер 6543-6931 відправляється зі станції Ромодан о 11.35 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 16.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6543-6931 Ромодан - Бахмач пролягає по таким станціям як Сенча, Лохвиця, Юсківці(Полт.), Перекопівка, 81 Км, Погреби, Матлахове, 39 Км, 25 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ромодан 11.35
Дубровський кінний завод 11.49 1 хв  11.50 14 хв 
160 Км 11.56 1 хв  11.57 21 хв 
Сенча 12.07 1 хв  12.08 32 хв 
146 Км 12.16 1 хв  12.17 41 хв 
Бодаква 12.24 1 хв  12.25 49 хв 
Лохвиця 12.38 1 хв  12.39 1 г  3 хв 
Сула 12.48 1 хв  12.49 1 г  13 хв 
119 Км 12.56 1 хв  12.57 1 г  21 хв 
Юсківці(Полт.) 13.03 1 хв  13.04 1 г  28 хв 
111 Км 13.09 1 хв  13.10 1 г  34 хв 
Андріяшівка 13.18 1 хв  13.19 1 г  43 хв 
Перекопівка 13.26 1 хв  13.27 1 г  51 хв 
Біловоди 13.35 1 хв  13.36 2 г 
Засулля 13.43 1 хв  13.44 2 г  8 хв 
81 Км 13.50 1 хв  13.51 2 г  15 хв 
Ромни 13.57 3 хв  14.00 2 г  22 хв 
Житнє 14.07 1 хв  14.08 2 г  32 хв 
Погреби 14.14 1 хв  14.15 2 г  39 хв 
67 Км 14.19 1 хв  14.20 2 г  44 хв 
Рогинці 14.25 1 хв  14.26 2 г  50 хв 
Матлахове 14.35 1 хв  14.36 3 г 
Талалаївка 14.44 3 хв  14.47 3 г  9 хв 
Блотница 14.58 1 хв  14.59 3 г  23 хв 
39 Км 15.05 1 хв  15.06 3 г  30 хв 
36 Км 15.12 1 хв  15.13 3 г  37 хв 
Рубанка 15.20 1 хв  15.21 3 г  45 хв 
25 Км 15.29 1 хв  15.30 3 г  54 хв 
Григорівка 15.39 1 хв  15.40 4 г  4 хв 
Курінь 15.49 1 хв  15.50 4 г  14 хв 
Бахмач-Пас. 16.05 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6543-6931 Ромодан — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728