У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - 67 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - 67 Км:

Поточний розклад електричок Засулля - 67 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію 67 Км о 14 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6543-6931 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Засулля і 67 Км цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - 67 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля 67 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - 67 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засулля та 67 Км – 19.0 км. Ціна квитка на електричку Засулля 67 Км складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6543-6931 Ромодан Бахмач 13.44
Засулля
14.19
67 Км
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -67 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — 67 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 67 Км — Засулля