У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Засулля - Блотница
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Засулля - Блотница:

Поточний розклад електричок Засулля - Блотница включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Засулля і прибуває на станцію Блотница о 14 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6543-6931 сполученням Ромодан - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями Засулля і Блотница цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них 81 Км(13.50), Рогинці(14.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Засулля - Блотница, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Засулля Блотница ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Засулля - Блотница можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Засулля та Блотница – 44.0 км. Ціна квитка на електричку Засулля Блотница складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6543-6931 Ромодан Бахмач 13.44
Засулля
14.58
Блотница
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Засулля -Блотница можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Засулля — Блотница

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Блотница — Засулля