У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Обхідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Затишшя - Обхідна:

Поточний розклад електричок Затишшя - Обхідна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 21 хв зі станції Затишшя і прибуває на станцію Обхідна о 12 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Затишшя і Обхідна цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Перехрестове(11.34), Подільськ-Північний(12.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Затишшя - Обхідна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Затишшя Обхідна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Затишшя - Обхідна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Затишшя та Обхідна – 68.0 км. Ціна квитка на електричку Затишшя Обхідна складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Одеса Балта 11.21
Затишшя
12.46
Обхідна
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Затишшя -Обхідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Обхідна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Обхідна — Затишшя