У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Розсохуватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Розсохуватка:

Поточний розклад електричок Заводська - Розсохуватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 28 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Розсохуватка о 11 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 2 г 48 хв. Між станціями Заводська і Розсохуватка цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Миколаївка(08.31), Носачеве(09.06), Васильків(10.13), Звенигородка(10.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Розсохуватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Розсохуватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Розсохуватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 08.28
Заводська
11.16
Розсохуватка
2 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Розсохуватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .