У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заводська - Шпола
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заводська - Шпола:

Поточний розклад електричок Заводська - Шпола включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Заводська і прибуває на станцію Шпола о 10 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Заводська і Шпола цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Миколаївка(08.33), Носачеве(09.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заводська - Шпола, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заводська Шпола ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заводська - Шпола можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заводська та Шпола – 52.0 км. Ціна квитка на електричку Заводська Шпола складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 08.30
Заводська
10.04
Шпола
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заводська -Шпола можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .