У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Сарни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів - Сарни:

Поточний розклад електричок Здолбунів - Сарни включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 12 хв зі станції Здолбунів і прибуває на станцію Сарни о 19 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 47 хв. Між станціями Здолбунів і Сарни цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Квасилів(17.18), Шпанів(17.45), Волошки(18.08), Костопіль(18.38), Яринівка(19.05), 79 Км(19.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів - Сарни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів Сарни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів - Сарни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.12
Здолбунів-Пас.
19.59
Сарни
2 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів -Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Сарни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сарни — Здолбунів