У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Олександрія-Рівненська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Здолбунів-Пас. - Олександрія-Рівненська:

Поточний розклад електричок Здолбунів-Пас. - Олександрія-Рівненська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 12 хв зі станції Здолбунів-Пас. і прибуває на станцію Олександрія-Рівненська о 18 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Здолбунів-Пас. і Олександрія-Рівненська цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Квасилів(17.18), Шпанів(17.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Здолбунів-Пас. - Олександрія-Рівненська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Здолбунів-Пас. Олександрія-Рівненська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Здолбунів-Пас. - Олександрія-Рівненська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Здолбунів-Пас. та Олександрія-Рівненська – 42.1 км. Ціна квитка на електричку Здолбунів-Пас. Олександрія-Рівненська складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.12
Здолбунів-Пас.
18.03
Олександрія-Рівненська
51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Здолбунів-Пас. -Олександрія-Рівненська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Олександрія-Рівненська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрія-Рівненська — Здолбунів-Пас.