У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - Морозівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - Морозівка:

Поточний розклад електричок Зелена - Морозівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 44 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію Морозівка о 16 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Зелена і Морозівка цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Тарасівка(14.51), Королівка(15.16), Новопилипівка(15.30), Протопопівка(16.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - Морозівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Морозівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - Морозівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 14.44
Зелена
16.16
Морозівка
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -Морозівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — Морозівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Морозівка — Зелена