У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Морозівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Морозівка:

Актуальний розклад електричок по станції Морозівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Морозівка з такими станціями і населеними пунктами як Олександрія, Помічна, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Кременчук. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 07 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Пантаївка, Алеївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Морозівка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Олександрія, Олександрія - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Морозівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6330 Знам'янка Олександрія 04.14 1 хв  04.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6331 Олександрія Помічна 05.23 1 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Знам'янка П'ятихатки 08.03 1 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6663 Кременчук Знам'янка 10.43 1 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6664 Знам'янка Кременчук 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Морозівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Морозівка