У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена - П'ятихатки-Пас.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена - П'ятихатки-Пас.:

Поточний розклад електричок Зелена - П'ятихатки-Пас. включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 47 хв зі станції Зелена і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Зелена і П'ятихатки-Пас. цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена - П'ятихатки-Пас., в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена П'ятихатки-Пас. ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена - П'ятихатки-Пас. можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелена та П'ятихатки-Пас. – 22.0 км. Ціна квитка на електричку Зелена П'ятихатки-Пас. складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 09.47
Зелена
10.44
П'ятихатки-Пас.
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки-Пас. — Зелена