У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - П'ятихатки номер 6002 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.30 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6002 Знам'янка - П'ятихатки пролягає по таким станціям як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Новопилипівка, Піщаний Брід, Солов'ївка, Тарасівка, Жовта, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. – П'ятихатки-Пас. складає 38.90 гривень. Відстань між станціями – 109.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.30
Пост 309 Км 07.40 1 хв  07.41 10 хв 
Пантаївка 07.52 2 хв  07.54 22 хв 
Морозівка 07.59 1 хв  08.00 29 хв 
Алеївка 08.06 1 хв  08.07 36 хв 
Протопопівка 08.10 3 хв  08.13 40 хв 
Користівка 08.19 2 хв  08.21 49 хв 
Олександрія 08.34 3 хв  08.37 1 г  4 хв 
Новопилипівка 08.40 1 хв  08.41 1 г  10 хв 
Байдаківка 08.47 1 хв  08.48 1 г  17 хв 
Піщаний Брід 08.54 1 хв  08.55 1 г  24 хв 
Королівка 08.59 8 хв  09.07 1 г  29 хв 
Солов'ївка 09.13 1 хв  09.14 1 г  43 хв 
Щаслива 09.23 2 хв  09.25 1 г  53 хв 
Тарасівка 09.31 1 хв  09.32 2 г  1 хв 
Зелена 09.44 23 хв  10.07 2 г  14 хв 
Жовта 10.13 1 хв  10.14 2 г  43 хв 
Яковлівка 10.26 2 хв  10.28 2 г  56 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.35 20 хв  10.55 3 г  5 хв 
П'ятихатки-Пас. 11.05 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031