У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.32 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пантаївка, Морозівка, Алеївка, Протопопівка, Користівка, Олександрія, Новопилипівка, Байдаківка, Піщаний Брід, Королівка, Солов'ївка, Щаслива, Тарасівка, Зелена, Жовта, Яковлівка, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.32
Пантаївка 07.55 2 хв  07.57 23 хв 
Морозівка 08.03 1 хв  08.04 31 хв 
Алеївка 08.10 1 хв  08.11 38 хв 
Протопопівка 08.14 3 хв  08.17 42 хв 
Користівка 08.22 13 хв  08.35 50 хв 
Олександрія 08.49 3 хв  08.52 1 г  17 хв 
Новопилипівка 08.58 1 хв  08.59 1 г  26 хв 
Байдаківка 09.04 1 хв  09.05 1 г  32 хв 
Піщаний Брід 09.09 1 хв  09.10 1 г  37 хв 
Королівка 09.16 2 хв  09.18 1 г  44 хв 
Солов'ївка 09.25 1 хв  09.26 1 г  53 хв 
Щаслива 09.31 2 хв  09.33 1 г  59 хв 
Тарасівка 09.41 1 хв  09.42 2 г  9 хв 
Зелена 09.50 2 хв  09.52 2 г  18 хв 
Жовта 09.59 1 хв  10.00 2 г  27 хв 
Яковлівка 10.12 1 хв  10.13 2 г  40 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.20 20 хв  10.40 2 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.50 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031