У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - П'ятихатки номер 6002 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.32 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 309 Км, Пантаївка, Алеївка, Користівка, Новопилипівка, Піщаний Брід, Солов'ївка, Тарасівка, Жовта, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.32
Костянтинівка 07.39 1 хв  07.40 7 хв 
309 Км 07.42 1 хв  07.43 10 хв 
Диківка 07.49 1 хв  07.50 17 хв 
Пантаївка 07.55 2 хв  07.57 23 хв 
Морозівка 08.03 1 хв  08.04 31 хв 
Алеївка 08.10 1 хв  08.11 38 хв 
Протопопівка 08.14 3 хв  08.17 42 хв 
Користівка 08.22 9 хв  08.31 50 хв 
Олександрія 08.46 3 хв  08.49 1 г  14 хв 
Новопилипівка 08.55 1 хв  08.56 1 г  23 хв 
Байдаківка 09.01 1 хв  09.02 1 г  29 хв 
Піщаний Брід 09.06 1 хв  09.07 1 г  34 хв 
Королівка 09.13 2 хв  09.15 1 г  41 хв 
Солов'ївка 09.22 1 хв  09.23 1 г  50 хв 
Щаслива 09.28 2 хв  09.30 1 г  56 хв 
Тарасівка 09.38 1 хв  09.39 2 г  6 хв 
Зелена 09.47 2 хв  09.49 2 г  15 хв 
Жовта 09.56 1 хв  09.57 2 г  24 хв 
Яковлівка 10.09 1 хв  10.10 2 г  37 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.17 20 хв  10.37 2 г  45 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.47 3 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31