У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелена Роща - Зміїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелена Роща - Зміїв:

Поточний розклад електричок Зелена Роща - Зміїв включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 40 хв зі станції Зелена Роща і прибуває на станцію Зміїв о 12 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6606 сполученням Гракове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Зелена Роща і Зміїв цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Ковильний(10.48), Скрипаї(11.20), Геніївка(12.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелена Роща - Зміїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелена Роща Зміїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелена Роща - Зміїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6606 Гракове Харків 10.40
Зелена Роща
12.15
Зміїв
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелена Роща -Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелена Роща — Зміїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зміїв — Зелена Роща