У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зміїв:

Актуальний розклад електричок по станції Зміїв містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зміїв з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Святогірськ, Харків-Левада, Шебелинка, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Левківка, Зидьки, Жихор, Будинок Відпочинку. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зміїв відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Балаклія - Харків-Пас., Харків-Пас. - Ізюм, Харків-Пас. - Зміїв. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зміїв відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.20 1 хв  00.21 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Святогірськ 02.52 1 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
6406 Ізюм Харків 04.28 1 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
6409 Харків Шебелинка 04.56 1 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 05.28 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 05.36 2 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 05.57 1 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 06.41 2 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 06.55 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.44 12 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6418 Святогірськ Харків 09.23 1 хв  09.24 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Ізюм 13.16 1 хв  13.17 Курсує щоденно - переглянути
6424 Ізюм Харків 13.33 1 хв  13.34 Курсує щоденно - переглянути
6680 Ізюм Харків 17.43 1 хв  17.44 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6446 Ізюм Харків 19.20 2 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Ізюм 20.16 1 хв  20.17 Курсує щоденно - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 21.51 1 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зміїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зміїв