У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай - Кварцевий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Гай - Кварцевий:

Поточний розклад електричок Зелений Гай - Кварцевий включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 51 хв зі станції Зелений Гай і прибуває на станцію Кварцевий о 21 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6687 сполученням Харків-Пас. - Красноград, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Зелений Гай і Кварцевий цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Південний(09.11), 8 Км(09.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Гай - Кварцевий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Гай Кварцевий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Гай - Кварцевий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зелений Гай та Кварцевий – 32.8 км. Ціна квитка на електричку Зелений Гай Кварцевий складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Гай -Кварцевий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Гай — Кварцевий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кварцевий — Зелений Гай