З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кварцевий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кварцевий:

Актуальний розклад електричок по станції Кварцевий містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кварцевий з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 55 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Сосонівка, Водолага. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кварцевий відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Красноград, Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кварцевий відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6684 Красноград Харків 05.22 1 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.03 1 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 15.34 1 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.53 2 хв  21.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кварцевий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кварцевий