У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Колодязь - Новоселівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зелений Колодязь - Новоселівка:

Поточний розклад електричок Зелений Колодязь - Новоселівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 06 хв зі станції Зелений Колодязь і прибуває на станцію Новоселівка о 20 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6818 сполученням Чугуїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями Зелений Колодязь і Новоселівка цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 13 Км(20.10), 3 Км(20.22), Основа(20.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зелений Колодязь - Новоселівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зелений Колодязь Новоселівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зелений Колодязь - Новоселівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6814 Чугуїв Харків 11.06
Зелений Колодязь
11.54
Новоселівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6816 Чугуїв Харків 15.01
Зелений Колодязь
15.49
Новоселівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6818 Чугуїв Харків 20.06
Зелений Колодязь
20.54
Новоселівка
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зелений Колодязь -Новоселівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зелений Колодязь — Новоселівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоселівка — Зелений Колодязь