У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чугуїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чугуїв:

Актуальний розклад електричок по станції Чугуїв містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чугуїв з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 34 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дачі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чугуїв відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Чугуїв, Чугуїв - Харків-Пас., Чугуїв - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чугуїв відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6812 Чугуїв Харків 06.00 Курсує щоденно - переглянути
6811 Харків Чугуїв 10.05 Курсує щоденно - переглянути
6814 Чугуїв Харків 10.34 Курсує щоденно - переглянути
6815 Харків Чугуїв 14.10 Курсує щоденно - переглянути
6816* Чугуїв Харків 14.29 Курсує щоденно - переглянути
6817 Харків Чугуїв 19.12 Курсує щоденно - переглянути
6818 Чугуїв Харків 19.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чугуїв