У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Журавлівка - Вапнярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Журавлівка - Вапнярка:

Поточний розклад електричок Журавлівка - Вапнярка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 40 хв зі станції Журавлівка і прибуває на станцію Вапнярка о 11 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6327 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Журавлівка і Вапнярка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Журавлівка - Вапнярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Журавлівка Вапнярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Журавлівка - Вапнярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Журавлівка та Вапнярка – 8.7 км. Ціна квитка на електричку Журавлівка Вапнярка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6321 Жмеринка Вапнярка 11.40
Журавлівка
11.50
Вапнярка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6327 Жмеринка Вапнярка 21.56
Журавлівка
22.07
Вапнярка
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Журавлівка -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Журавлівка — Вапнярка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вапнярка — Журавлівка