У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - 4 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зміїв - 4 Км:

Поточний розклад електричок Зміїв - 4 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 14 хв зі станції Зміїв і прибуває на станцію 4 Км о 20 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6704 сполученням Зміїв - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Зміїв і 4 Км цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них 27 Км(19.20), Соколове(19.32), 14 Км(19.44), Мжа(19.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зміїв - 4 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зміїв 4 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зміїв - 4 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702 Зміїв Харків 06.00
Зміїв
06.49
4 Км
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6704 Зміїв Харків 19.14
Зміїв
20.03
4 Км
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зміїв -4 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — 4 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 4 Км — Зміїв