У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Маланівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - Маланівка:

Поточний розклад електричок Знам'янка - Маланівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 30 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію Маланівка о 14 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6664 сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Знам'янка і Маланівка цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Пост 309 Км(12.38), Протопопівка(13.05), Лікарівка(13.38), Павлиш(14.03), 270 Км(14.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - Маланівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка Маланівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - Маланівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка та Маланівка – 84.7 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка Маланівка складає 34.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6664 Знам'янка Кременчук 12.30
Знам'янка-Пас.
14.41
Маланівка
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -Маланівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Маланівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Маланівка — Знам'янка