У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6664 Знам'янка — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Кременчук номер 6664 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 12.30 і прибуває на станцію Кременчук о 15.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6664 Знам'янка - Кременчук пролягає по таким станціям як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Кінний завод, Новоолексіївка, 294 Км, Коцюбинський, Білецьківка, Маланівка, Крюків На Дніпрі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Зв’язку виконанням колійних робіт станції Пантаївка добу 16, 18, 24, 26, 30 травня та 4 червня 2022р. приміські поїзди № 6663/6664 Кременчук – Знам’янка – Кременчук прослідує скороченим маршрутом Кременчук – Користівка – Кременчук, на дільниці Користівка – Знам’янка в ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 12.30
Пост 309 Км 12.38 1 хв  12.39 8 хв 
Пантаївка 12.49 2 хв  12.51 19 хв 
Морозівка 12.56 1 хв  12.57 26 хв 
Алеївка 13.02 1 хв  13.03 32 хв 
Протопопівка 13.05 3 хв  13.08 35 хв 
Користівка 13.17 2 хв  13.19 47 хв 
Березівка 13.25 1 хв  13.26 55 хв 
Кінний завод 13.32 1 хв  13.33 1 г  2 хв 
Лікарівка 13.38 2 хв  13.40 1 г  8 хв 
Новоолексіївка 13.43 1 хв  13.44 1 г  13 хв 
Озера 13.48 1 хв  13.49 1 г  18 хв 
294 Км 13.51 1 хв  13.52 1 г  21 хв 
Павлиш 14.03 2 хв  14.05 1 г  33 хв 
Коцюбинський 14.09 1 хв  14.10 1 г  39 хв 
Бурти 14.21 2 хв  14.23 1 г  51 хв 
Білецьківка 14.28 1 хв  14.29 1 г  58 хв 
270 Км 14.35 1 хв  14.36 2 г  5 хв 
Маланівка 14.41 1 хв  14.42 2 г  11 хв 
Вагонозавод 14.47 1 хв  14.48 2 г  17 хв 
Крюків На Дніпрі 14.52 2 хв  14.54 2 г  22 хв 
Кременчук 15.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6664 Знам'янка-Пас. — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930