У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6664 Знам'янка-Пас. — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6664 сполученням Знам'янка-Пас. - Кременчук відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Кременчук о 15.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пантаївка, Алеївка, Користівка, 309 Км, Лікарівка, Озера, Павлиш, Бурти, 270 Км, Вагонозавод.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.05
Пост 309 Км 13.14 1 хв  13.15 9 хв 
Пантаївка 13.27 2 хв  13.29 22 хв 
Морозівка 13.35 1 хв  13.36 30 хв 
Алеївка 13.42 1 хв  13.43 37 хв 
Протопопівка 13.46 2 хв  13.48 41 хв 
Користівка 13.54 2 хв  13.56 49 хв 
Березівка 14.02 1 хв  14.03 57 хв 
309 Км 14.06 1 хв  14.07 1 г  1 хв 
Кінний завод 14.09 1 хв  14.10 1 г  4 хв 
Лікарівка 14.14 2 хв  14.16 1 г  9 хв 
Новоолексіївка 14.21 1 хв  14.22 1 г  16 хв 
Озера 14.28 1 хв  14.29 1 г  23 хв 
294 Км 14.32 1 хв  14.33 1 г  27 хв 
Павлиш 14.42 2 хв  14.44 1 г  37 хв 
Коцюбинський 14.48 1 хв  14.49 1 г  43 хв 
Бурти 14.58 2 хв  15.00 1 г  53 хв 
Білецьківка 15.06 1 хв  15.07 2 г  1 хв 
270 Км 15.13 1 хв  15.14 2 г  8 хв 
Маланівка 15.19 1 хв  15.20 2 г  14 хв 
Вагонозавод 15.25 1 хв  15.26 2 г  20 хв 
Крюків На Дніпрі 15.30 2 хв  15.32 2 г  25 хв 
Кременчук 15.42 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6664 Знам'янка-Пас. — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930