У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6664 Знам'янка — Кременчук Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Кременчук номер 6664 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 12.30 і прибуває на станцію Кременчук о 15.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6664 Знам'янка - Кременчук пролягає по таким станціям як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Кінний завод, Новоолексіївка, 294 Км, Коцюбинський, Білецьківка, Маланівка, Крюків На Дніпрі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 12.30
Пост 309 Км 12.38 1 хв  12.39 8 хв 
Пантаївка 12.49 2 хв  12.51 19 хв 
Морозівка 12.56 1 хв  12.57 26 хв 
Алеївка 13.02 1 хв  13.03 32 хв 
Протопопівка 13.05 3 хв  13.08 35 хв 
Користівка 13.17 2 хв  13.19 47 хв 
Березівка 13.25 1 хв  13.26 55 хв 
Кінний завод 13.32 1 хв  13.33 1 г  2 хв 
Лікарівка 13.38 2 хв  13.40 1 г  8 хв 
Новоолексіївка 13.43 1 хв  13.44 1 г  13 хв 
Озера 13.48 1 хв  13.49 1 г  18 хв 
294 Км 13.51 1 хв  13.52 1 г  21 хв 
Павлиш 14.03 2 хв  14.05 1 г  33 хв 
Коцюбинський 14.09 1 хв  14.10 1 г  39 хв 
Бурти 14.21 2 хв  14.23 1 г  51 хв 
Білецьківка 14.28 1 хв  14.29 1 г  58 хв 
270 Км 14.35 1 хв  14.36 2 г  5 хв 
Маланівка 14.41 1 хв  14.42 2 г  11 хв 
Вагонозавод 14.47 1 хв  14.48 2 г  17 хв 
Крюків На Дніпрі 14.52 2 хв  14.54 2 г  22 хв 
Кременчук 15.02 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6664 Знам'янка-Пас. — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31