У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Валява
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка - Валява:

Поточний розклад електричок Знам'янка - Валява включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 32 хв зі станції Знам'янка і прибуває на станцію Валява о 13 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 5 г 17 хв. Між станціями Знам'янка і Валява цей електропоїзд проїжджає 46 зупинок. Серед них Вагонне депо(08.41), 264 Км(09.34), Геологічна(10.19), Веселий Кут(10.59), Мельниківка(13.00), Чубівка(13.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка - Валява, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка Валява ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка - Валява можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка та Валява – 181.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка Валява складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 08.32
Знам'янка-Пас.
13.49
Валява
5 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка -Валява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .