У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-2 - Корсунь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-2 - Корсунь:

Поточний розклад електричок Знам'янка-2 - Корсунь включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Знам'янка-2 і прибуває на станцію Корсунь о 14 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 5 г 21 хв. Між станціями Знам'янка-2 і Корсунь цей електропоїзд проїжджає 48 зупинок. Серед них Колгоспна(08.49), Соснівка(09.38), Кам'янка(10.23), Ім. Тараса Шевченка(11.08), Носачеве(13.04), Валява(13.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-2 - Корсунь, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-2 Корсунь ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-2 - Корсунь можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-2 та Корсунь – 158.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-2 Корсунь складає 43.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 08.47
Знам'янка-2
14.08
Корсунь
5 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-2 -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .