У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Яковлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Пас. - Яковлівка:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Пас. - Яковлівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 30 хв зі станції Знам'янка-Пас. і прибуває на станцію Яковлівка о 10 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 36 хв. Між станціями Знам'янка-Пас. і Яковлівка цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Пост 309 Км(07.40), Алеївка(08.06), Олександрія(08.42), Піщаний Брід(09.03), Щаслива(09.27), Жовта(09.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Пас. - Яковлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Пас. Яковлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Пас. - Яковлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Пас. та Яковлівка – 100.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. Яковлівка складає 35.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002 Знам'янка П'ятихатки 07.30
Знам'янка-Пас.
10.06
Яковлівка
2 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Пас. -Яковлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Яковлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Яковлівка — Знам'янка-Пас.