У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Сортувальна - 50 Км Роз'їзд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янка-Сортувальна - 50 Км Роз'їзд:

Поточний розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - 50 Км Роз'їзд включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 04 хв зі станції Знам'янка-Сортувальна і прибуває на станцію 50 Км Роз'їзд о 18 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Знам'янка-Сортувальна і 50 Км Роз'їзд цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 5 Км Роз'їзд(17.14), Шарівка(17.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янка-Сортувальна - 50 Км Роз'їзд, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янка-Сортувальна 50 Км Роз'їзд ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янка-Сортувальна - 50 Км Роз'їзд можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янка-Сортувальна та 50 Км Роз'їзд – 52.6 км. Ціна квитка на електричку Знам'янка-Сортувальна 50 Км Роз'їзд складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6043-6044 Знам'янка Помічна 17.04
Знам'янка-Сортувальна
18.06
50 Км Роз'їзд
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янка-Сортувальна -50 Км Роз'їзд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Сортувальна — 50 Км Роз'їзд

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 50 Км Роз'їзд — Знам'янка-Сортувальна