У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 15.53 і прибуває на станцію Помічна о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 5 Км Роз'їзд, Медерове, Шарівка, 50 Км Роз'їзд, Маржанівка, Тимкове, 124 Км, Седнівка, Осикувата, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 15.53
Знам'янка-Сортувальна 15.59 2 хв  16.01 6 хв 
5 Км Роз'їзд 16.13 1 хв  16.14 20 хв 
Сахарна 16.22 2 хв  16.24 29 хв 
Медерове 16.35 1 хв  16.36 42 хв 
23 Км 16.40 1 хв  16.41 47 хв 
Шарівка 16.51 2 хв  16.53 58 хв 
Чабанівка 17.03 1 хв  17.04 1 г  10 хв 
50 Км Роз'їзд 17.18 6 хв  17.24 1 г  25 хв 
Куцівка 17.34 2 хв  17.36 1 г  41 хв 
Маржанівка 17.50 1 хв  17.51 1 г  57 хв 
Долинська 18.03 5 хв  18.08 2 г  10 хв 
Тимкове 18.24 28 хв  18.52 2 г  31 хв 
Пост 127 Км 18.59 1 хв  19.00 3 г  6 хв 
124 Км 19.06 1 хв  19.07 3 г  13 хв 
Червоне Озеро 19.13 2 хв  19.15 3 г  20 хв 
Седнівка 19.42 2 хв  19.44 3 г  49 хв 
Бобринець 20.39 2 хв  20.41 4 г  46 хв 
Осикувата 21.24 2 хв  21.26 5 г  31 хв 
Кропивницька 22.11 3 хв  22.14 6 г  18 хв 
Висоцьке 22.25 2 хв  22.27 6 г  32 хв 
Помічна 22.40 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930