У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 15.53 і прибуває на станцію Помічна о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 5 Км Роз'їзд, Медерове, Шарівка, 50 Км Роз'їзд, Маржанівка, Тимкове, 124 Км, Седнівка, Осикувата, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 15.53
Знам'янка-Сортувальна 15.59 2 хв  16.01 6 хв 
5 Км Роз'їзд 16.13 1 хв  16.14 20 хв 
Сахарна 16.22 2 хв  16.24 29 хв 
Медерове 16.35 1 хв  16.36 42 хв 
23 Км 16.40 1 хв  16.41 47 хв 
Шарівка 16.51 2 хв  16.53 58 хв 
Чабанівка 17.03 1 хв  17.04 1 г  10 хв 
50 Км Роз'їзд 17.18 6 хв  17.24 1 г  25 хв 
Куцівка 17.34 2 хв  17.36 1 г  41 хв 
Маржанівка 17.50 1 хв  17.51 1 г  57 хв 
Долинська 18.03 5 хв  18.08 2 г  10 хв 
Тимкове 18.24 28 хв  18.52 2 г  31 хв 
Пост 127 Км 18.59 1 хв  19.00 3 г  6 хв 
124 Км 19.06 1 хв  19.07 3 г  13 хв 
Червоне Озеро 19.13 2 хв  19.15 3 г  20 хв 
Седнівка 19.42 2 хв  19.44 3 г  49 хв 
Бобринець 20.39 2 хв  20.41 4 г  46 хв 
Осикувата 21.24 2 хв  21.26 5 г  31 хв 
Кропивницька 22.11 3 хв  22.14 6 г  18 хв 
Висоцьке 22.25 2 хв  22.27 6 г  32 хв 
Помічна 22.40 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031