У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6043-6044 сполученням Знам'янка-Пас. - Помічна відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 15.53 і прибуває на станцію Помічна о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 5 Км Роз'їзд, Медерове, Шарівка, 50 Км Роз'їзд, Маржанівка, Тимкове, 124 Км, Седнівка, Осикувата, Висоцьке.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

ДОБУ 5,7,9,11,19,21,23,25,27,29 ЖОВТНЯ 2021 ПРИМIСЬКИЙ ПОIЗД НР 6036//60Ч3 ПОМIЧНА-ЗНАМ'ЯНКА-ПОМIЧНА ПРОСЛIДУЕ СКОРОЧЕНИМ МАРШРУТОМ ПОМIЧНА-ДОЛИНСЬКА-ПОМIЧНА ,НА ДIЛЬНИЦI ДОЛИНСЬКА - ЗНАМ'ЯНКА В ХОДУ НЕ БУДЕ

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 15.53
Знам'янка-Сортувальна 15.59 2 хв  16.01 6 хв 
5 Км Роз'їзд 16.13 1 хв  16.14 20 хв 
Сахарна 16.22 2 хв  16.24 29 хв 
Медерове 16.35 1 хв  16.36 42 хв 
23 Км 16.40 1 хв  16.41 47 хв 
Шарівка 16.51 2 хв  16.53 58 хв 
Чабанівка 17.03 1 хв  17.04 1 г  10 хв 
50 Км Роз'їзд 17.18 6 хв  17.24 1 г  25 хв 
Куцівка 17.34 2 хв  17.36 1 г  41 хв 
Маржанівка 17.50 1 хв  17.51 1 г  57 хв 
Долинська 18.03 5 хв  18.08 2 г  10 хв 
Тимкове 18.24 28 хв  18.52 2 г  31 хв 
Пост 127 Км 18.59 1 хв  19.00 3 г  6 хв 
124 Км 19.06 1 хв  19.07 3 г  13 хв 
Червоне Озеро 19.13 2 хв  19.15 3 г  20 хв 
Седнівка 19.42 2 хв  19.44 3 г  49 хв 
Бобринець 20.39 2 хв  20.41 4 г  46 хв 
Осикувата 21.24 2 хв  21.26 5 г  31 хв 
Кропивницька 22.11 3 хв  22.14 6 г  18 хв 
Висоцьке 22.25 2 хв  22.27 6 г  32 хв 
Помічна 22.40 6 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6043-6044 Знам'янка-Пас. — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930