У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янський - Прилужний-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Знам'янський - Прилужний-2:

Поточний розклад електричок Знам'янський - Прилужний-2 включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 10 хв зі станції Знам'янський і прибуває на станцію Прилужний-2 о 07 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6825-6815 сполученням Харків-Пас. - Слов'янськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Знам'янський і Прилужний-2 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Знам'янський - Прилужний-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Знам'янський Прилужний-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Знам'янський - Прилужний-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Знам'янський та Прилужний-2 – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Знам'янський Прилужний-2 складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Знам'янський -Прилужний-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янський — Прилужний-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прилужний-2 — Знам'янський