У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів - Соснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золочів - Соснівка:

Поточний розклад електричок Золочів - Соснівка включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 50 хв зі станції Золочів і прибуває на станцію Соснівка о 19 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6179 сполученням Золочів - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Золочів і Соснівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золочів - Соснівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золочів Соснівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золочів - Соснівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золочів -Соснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золочів — Соснівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Соснівка — Золочів