У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Піонерська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша-1 - Піонерська:

Поточний розклад електричок Золотоноша-1 - Піонерська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 33 хв зі станції Золотоноша-1 і прибуває на станцію Піонерська о 07 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 49 хв. Між станціями Золотоноша-1 і Піонерська цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Філівка(05.39), Соснівка(06.10), 898 Км Роз'їзд(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша-1 - Піонерська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша-1 Піонерська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша-1 - Піонерська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Золотоноша-1 та Піонерська – 50.0 км. Ціна квитка на електричку Золотоноша-1 Піонерська складає 23.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.33
Золотоноша-1
07.22
Піонерська
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша-1 -Піонерська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Піонерська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Піонерська — Золотоноша-1