У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піонерська,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська:

Актуальний розклад електричок по станції Піонерська містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піонерська з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Ім. Тараса Шевченка, Драбове-Барятинське. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Сміла, Хацьки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піонерська відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Гребінка, Ім. Тараса Шевченка - Драбове-Барятинське, Черкаси - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піонерська,Черкаська обл.