У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Піонерська,Черкаська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська:

Актуальний розклад електричок по станції Піонерська містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Піонерська з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Сміла, Хацьки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Піонерська відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Цвіткове - Черкаси, Ім. Тараса Шевченка - Черкаси, Гребінка - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Піонерська - Ім. Тараса Шевченка від 14.00 грн. (10.0 км)

  • Піонерська - Черкаси від 15.90 грн. (21.0 км)

  • Піонерська - Знам'янка від 38.90 грн. (111.0 км)

  • Піонерська - Фундукліївка від 28.00 грн. (55.0 км)

  • Піонерська - Кам'янка від 20.00 грн. (40.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Піонерська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Піонерська,Черкаська обл.