У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золотоноша-1 - Сріблянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Золотоноша-1 - Сріблянка:

Поточний розклад електричок Золотоноша-1 - Сріблянка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Золотоноша-1 і прибуває на станцію Сріблянка о 07 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6091 сполученням Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 8 хв. Між станціями Золотоноша-1 і Сріблянка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Філівка(05.34), Соснівка(06.09), 898 Км Роз'їзд(06.55), Піонерська(07.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Золотоноша-1 - Сріблянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Золотоноша-1 Сріблянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Золотоноша-1 - Сріблянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6091 Гребінка Ім. Тараса Шевченка 05.28
Золотоноша-1
07.36
Сріблянка
2 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Золотоноша-1 -Сріблянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Золотоноша-1 — Сріблянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сріблянка — Золотоноша-1