У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сріблянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сріблянка:

Актуальний розклад електричок по станції Сріблянка містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сріблянка з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Ім. Тараса Шевченка, Центральна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сріблянка відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Ім. Тараса Шевченка, Миронівка - Черкаси, Ім. Тараса Шевченка - Черкаси. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сріблянка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Сріблянка - Ім. Тараса Шевченка від 14.00 грн. (3.0 км)

  • Сріблянка - Черкаси від 15.90 грн. (28.0 км)

  • Сріблянка - Знам'янка від 38.90 грн. (104.0 км)

  • Сріблянка - Фундукліївка від 23.00 грн. (48.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сріблянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сріблянка