У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Кароліно-Бугаз
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Кароліно-Бугаз:

Поточний розклад електричок Зоря - Кароліно-Бугаз включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 02 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Кароліно-Бугаз о 19 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6304-6303 сполученням Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Зоря і Кароліно-Бугаз цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Барабой(10.06), Студентська(10.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Кароліно-Бугаз, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Кароліно-Бугаз ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Кароліно-Бугаз можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 10.01
Зоря
10.31
Кароліно-Бугаз
30 хв Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Кароліно-Бугаз 19.02
Зоря
19.30
Кароліно-Бугаз
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Кароліно-Бугаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Кароліно-Бугаз

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кароліно-Бугаз — Зоря