У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зоря - Одеса
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зоря - Одеса:

Поточний розклад електричок Зоря - Одеса включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 30 хв зі станції Зоря і прибуває на станцію Одеса о 07 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6348-6347 сполученням Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Зоря і Одеса цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Аккаржа(18.21), Ксенієве(18.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зоря - Одеса, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зоря Одеса ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зоря - Одеса можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зоря та Одеса – 28.0 км. Ціна квитка на електричку Зоря Одеса складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.30
Зоря
07.42
Одеса-Головна
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 18.15
Зоря
19.28
Одеса-Головна
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зоря -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зоря — Одеса

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса — Зоря