У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Гусакове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звенигородка - Гусакове:

Поточний розклад електричок Звенигородка - Гусакове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 58 хв зі станції Звенигородка і прибуває на станцію Гусакове о 11 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Звенигородка і Гусакове цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звенигородка - Гусакове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звенигородка Гусакове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звенигородка - Гусакове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 10.58
Звенигородка
11.30
Гусакове
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звенигородка -Гусакове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Гусакове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гусакове — Звенигородка