У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Перегонівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звенигородка - Перегонівка:

Поточний розклад електричок Звенигородка - Перегонівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 54 хв зі станції Звенигородка і прибуває на станцію Перегонівка о 18 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 2 г 2 хв. Між станціями Звенигородка і Перегонівка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Багачеве(17.03), Васильків(17.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звенигородка - Перегонівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звенигородка Перегонівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звенигородка - Перегонівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 16.54
Звенигородка
18.56
Перегонівка
2 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звенигородка -Перегонівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Перегонівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перегонівка — Звенигородка