У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Гракове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Гракове:

Поточний розклад електричок Зидьки - Гракове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Гракове о 10 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6605 сполученням Харків-Пас. - Гракове, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Зидьки і Гракове цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Геніївка(08.37), Скрипаї(09.12), Ковильний(09.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Гракове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Гракове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Гракове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Гракове – 44.1 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Гракове складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6605 Харків Гракове 08.30
Зидьки
10.03
Гракове
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Гракове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гракове — Зидьки