У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6605 Харків — Гракове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Гракове номер 6605 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.30 і прибуває на станцію Гракове о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6605 Харків - Гракове пролягає по таким станціям як Передвузлова, Безлюдівка, Васищеве, Звидки, Дружний, Зміїв, Геніївка, Занки, 20 Км, Ковильний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Гракове складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 91.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.30
Основа 07.44 1 хв  07.45 14 хв 
Передвузлова 07.49 1 хв  07.50 19 хв 
ЕЦ-2 07.53 1 хв  07.54 23 хв 
Безлюдівка 07.59 1 хв  08.00 29 хв 
Жихор 08.05 1 хв  08.06 35 хв 
Васищеве 08.10 1 хв  08.11 40 хв 
Борівська-Південна 08.15 1 хв  08.16 45 хв 
Звидки 08.19 1 хв  08.20 49 хв 
Аксютівка 08.24 1 хв  08.25 54 хв 
Дружний 08.28 1 хв  08.29 58 хв 
Левківка 08.32 1 хв  08.33 1 г  2 хв 
Зміїв 08.37 1 хв  08.38 1 г  7 хв 
Зидьки 08.43 1 хв  08.44 1 г  13 хв 
Геніївка 08.46 1 хв  08.47 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 08.51 1 хв  08.52 1 г  21 хв 
Занки 08.57 1 хв  08.58 1 г  27 хв 
Скрипаї 09.17 1 хв  09.18 1 г  47 хв 
20 Км 09.26 1 хв  09.27 1 г  56 хв 
Коробочкине 09.38 1 хв  09.39 2 г  8 хв 
Ковильний 09.47 1 хв  09.48 2 г  17 хв 
Зелена Роща 09.57 1 хв  09.58 2 г  27 хв 
Гракове 10.08 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6605 Харків-Пас. — Гракове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031