У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Скрипаї
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Скрипаї:

Поточний розклад електричок Зидьки - Скрипаї включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Скрипаї о 09 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6605 сполученням Харків-Пас. - Гракове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Зидьки і Скрипаї цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Скрипаї, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Скрипаї ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Скрипаї можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Скрипаї – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Скрипаї складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6605 Харків Гракове 08.30
Зидьки
09.12
Скрипаї
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Скрипаї можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Скрипаї

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Скрипаї — Зидьки