У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 13.36 і прибуває на станцію Трускавець о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.36
Пустомити 13.59 1 хв  14.00 23 хв 
Щирець 2 14.08 1 хв  14.09 32 хв 
Щирець 1 14.11 1 хв  14.12 35 хв 
Миколаїв-Дністровський 14.31 1 хв  14.32 55 хв 
Пісочна 14.39 1 хв  14.40 1 г  3 хв 
Стрий 15.00 10 хв  15.10 1 г  24 хв 
Верхні Гаї 15.28 1 хв  15.29 1 г  52 хв 
Дрогобич 15.41 10 хв  15.51 2 г  5 хв 
Стебник 16.02 1 хв  16.03 2 г  26 хв 
Трускавець 16.10 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6011 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції