У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 13.36 і прибуває на станцію Трускавець о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-08 по 2019-08-17: 12, 13 серпня курсуватиме зміненим розкладом Львів 13.18, Скнилів 13.28, Оброшин 13.33, Глина Наварія 13.38, Пустомити 13.41-13.42, Семенівка 13.45, Щирець-2 13.50-13.51, Щирець-1 13.53-13.55, з.п. Дмитрія 13.59, з.п. Черкаси 14.03, з.п. Задорожна 14.07-14.08, Миколаїв Дністр. 14.13-14.14, Пісочна 14.21-14.22, Більче 14.28, з.п. Пятничани 14.31, з.п. Угерсько 14.35, Стрий 14.42-14.52, Стрий-2 14.57, з.п. Нежухів 15.00, з.п. Райлів 15.03, Верхні Гаї 15.10-15.11, з.п. Болехівці 15.17, Дрогобич 15.23-15.33, Стебник 15.44-15.45, Трускавець 15.52
з 2019-08-13 по 2019-08-23: 19 серпня курсуватиме зміненим розкладом Львів 13.18, Скнилів 13.28, Оброшин 13.33, Глина Наварія 13.38, Пустомити 13.41-13.42, Семенівка 13.45, Щирець-2 13.50-13.51, Щирець-1 13.53-13.55, з.п. Дмитрія 13.59, з.п. Черкаси 14.03, з.п. Задорожна 14.07-14.08, Миколаїв Дністр. 14.13-14.14, Пісочна 14.21-14.22, Більче 14.28, з.п. Пятничани 14.31, з.п. Угерсько 14.35, Стрий 14.42-14.52, Стрий-2 14.57, з.п. Нежухів 15.00, з.п. Райлів 15.03, Верхні Гаї 15.10-15.11, з.п. Болехівці 15.17, Дрогобич 15.23-15.33, Стебник 15.44-15.45, Трускавець 15.52

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.36
Пустомити 13.59 1 хв  14.00 23 хв 
Щирець 2 14.08 1 хв  14.09 32 хв 
Щирець 1 14.11 1 хв  14.12 35 хв 
Задорожна 14.24 1 хв  14.25 48 хв 
Миколаїв-Дністровський 14.31 1 хв  14.32 55 хв 
Пісочна 14.39 1 хв  14.40 1 г  3 хв 
Стрий 15.00 10 хв  15.10 1 г  24 хв 
Верхні Гаї 15.28 1 хв  15.29 1 г  52 хв 
Дрогобич 15.41 10 хв  15.51 2 г  5 хв 
Стебник 16.02 1 хв  16.03 2 г  26 хв 
Трускавець 16.10 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6011 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30