У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 13.25 і прибуває на станцію Трускавець о 15.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скнилів, Оброшин, Глинна Наварія, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Стрий-2, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

19, 21 лютого прослідує за зміненим розкладом: Львів 13:14 Скнилів 13:24 Оброшин 13:29 Глина-Наварія 13:34 Пустомити 13:37-13:38 Семенівка 13:41 Щирець-2 13:46-13:47 Щирець-1 13:49-13:51 з.п.Дмитрія 13:55 з.п.Черкаси 13:59 з.п.Задорожне 14:03-14:04 Миколаїв 14:14-14-21 далі діючим розкладом.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.25
Скнилів 13.34 1 хв  13.35 9 хв 
Оброшин 13.39 1 хв  13.40 14 хв 
Глинна Наварія 13.44 1 хв  13.45 19 хв 
Пустомити 13.48 1 хв  13.49 23 хв 
Щирець 2 13.57 1 хв  13.58 32 хв 
Щирець 1 14.00 2 хв  14.02 35 хв 
Задорожна 14.14 1 хв  14.15 49 хв 
Миколаїв-Дністровський 14.20 1 хв  14.21 55 хв 
Пісочна 14.28 1 хв  14.29 1 г  3 хв 
Більче 14.34 1 хв  14.35 1 г  9 хв 
Стрий 14.49 10 хв  14.59 1 г  24 хв 
Стрий-2 15.03 1 хв  15.04 1 г  38 хв 
Верхні Гаї 15.17 1 хв  15.18 1 г  52 хв 
Дрогобич 15.30 10 хв  15.40 2 г  5 хв 
Стебник 15.51 1 хв  15.52 2 г  26 хв 
Трускавець 15.59 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6011 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930