У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 14.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.25
Судилків 14.33 1 хв  14.34 8 хв 
Ватутіне 14.38 1 хв  14.39 13 хв 
Хролин 14.44 1 хв  14.45 19 хв 
Новичі 14.51 1 хв  14.52 26 хв 
Поляни 14.55 2 хв  14.57 30 хв 
Ганнусине 15.00 1 хв  15.01 35 хв 
Полонне 15.08 1 хв  15.09 43 хв 
Понінка 15.13 1 хв  15.14 48 хв 
Блидні 15.20 1 хв  15.21 55 хв 
Миропіль 15.27 1 хв  15.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 15.33 1 хв  15.34 1 г  8 хв 
Печанівка 15.40 1 хв  15.41 1 г  15 хв 
Гордіївка 15.46 1 хв  15.47 1 г  21 хв 
Разіне 15.53 1 хв  15.54 1 г  28 хв 
Довбище 16.02 1 хв  16.03 1 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 16.09 1 хв  16.10 1 г  44 хв 
Вакуленчук 16.17 1 хв  16.18 1 г  52 хв 
Михайленки 16.22 1 хв  16.23 1 г  57 хв 
Рачки 16.28 1 хв  16.29 2 г  3 хв 
Демчин 16.33 1 хв  16.34 2 г  8 хв 
Мирославка 16.38 1 хв  16.39 2 г  13 хв 
Райки 16.43 1 хв  16.44 2 г  18 хв 
Бердичів 16.53 2 хв  16.55 2 г  28 хв 
Іванківці 17.00 1 хв  17.01 2 г  35 хв 
Глухівці 17.07 1 хв  17.08 2 г  42 хв 
Каолінова 17.11 1 хв  17.12 2 г  46 хв 
Козятин-2 17.17 1 хв  17.18 2 г  52 хв 
Залізничне 17.20 1 хв  17.21 2 г  55 хв 
Козятин-1 17.29 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6254 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031