У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Шепетівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Шепетівка - Козятин-1 відправляється зі станції Шепетівка о 14.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 14.25
Судилків 14.33 1 хв  14.34 8 хв 
Ватутіне 14.38 1 хв  14.39 13 хв 
Хролин 14.44 1 хв  14.45 19 хв 
Новичі 14.51 1 хв  14.52 26 хв 
Поляни 14.55 2 хв  14.57 30 хв 
Ганнусине 15.00 1 хв  15.01 35 хв 
Полонне 15.08 1 хв  15.09 43 хв 
Понінка 15.13 1 хв  15.14 48 хв 
Блидні 15.20 1 хв  15.21 55 хв 
Миропіль 15.27 1 хв  15.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 15.33 1 хв  15.34 1 г  8 хв 
Печанівка 15.39 1 хв  15.40 1 г  14 хв 
Гордіївка 15.45 1 хв  15.46 1 г  20 хв 
Разіне 15.52 1 хв  15.53 1 г  27 хв 
Довбище 16.00 1 хв  16.01 1 г  35 хв 
Чуднів-Волинський 16.07 1 хв  16.08 1 г  42 хв 
Вакуленчук 16.15 1 хв  16.16 1 г  50 хв 
Михайленки 16.20 1 хв  16.21 1 г  55 хв 
Рачки 16.26 1 хв  16.27 2 г  1 хв 
Демчин 16.31 1 хв  16.32 2 г  6 хв 
Мирославка 16.36 1 хв  16.37 2 г  11 хв 
Райки 16.41 1 хв  16.42 2 г  16 хв 
Бердичів 16.51 2 хв  16.53 2 г  26 хв 
Іванківці 16.58 1 хв  16.59 2 г  33 хв 
Глухівці 17.06 1 хв  17.07 2 г  41 хв 
Каолінова 17.10 1 хв  17.11 2 г  45 хв 
Козятин-2 17.16 1 хв  17.17 2 г  51 хв 
Залізничне 17.19 1 хв  17.20 2 г  54 хв 
Козятин-1 17.28 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6254 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30