У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6273 Гайворон — Рудниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6273 сполученням Гайворон - Рудниця відправляється зі станції Гайворон о 17.25 і прибуває на станцію Рудниця о 21.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передбужжя, 5 Км, Піонер, Осіївка, Устя, Кириївка, Бершадь, 33 Км, Яланець, П'ятківка, Каташин, Дохно, Куренівка, Щербакове, Нефар.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 17.25
Передбужжя 17.34 1 хв  17.35 9 хв 
5 Км 17.39 1 хв  17.40 14 хв 
Піонер 17.45 1 хв  17.46 20 хв 
Осіївка 17.55 1 хв  17.56 30 хв 
Устя 18.08 1 хв  18.09 43 хв 
Кириївка 18.22 1 хв  18.23 57 хв 
Бершадь 18.38 12 хв  18.50 1 г  13 хв 
33 Км 19.11 1 хв  19.12 1 г  46 хв 
Яланець 19.23 1 хв  19.24 1 г  58 хв 
П'ятківка 19.34 1 хв  19.35 2 г  9 хв 
Каташин 19.52 1 хв  19.53 2 г  27 хв 
Дохно 20.04 1 хв  20.05 2 г  39 хв 
Куренівка 20.18 1 хв  20.19 2 г  53 хв 
Щербакове 20.42 1 хв  20.43 3 г  17 хв 
Нефар 21.00 1 хв  21.01 3 г  35 хв 
Рудниця 21.19 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6273 Гайворон — Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30