У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.51 і прибуває на станцію Огульці о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Парк Н, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

03,04/02 відпр.ст.Х-Пас о 14.43хв,слідує ДР. З 6 по 21 лютого слідує ДР.
з 2020-01-27 по 2020-02-29: е/п6321 Х-Пас-Огульці 03,04/02 відпр.ст.Х-Пас 14.43хв, слідує ДР. З 6 по 21 лютого слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.51
Парк Н 14.55 1 хв  14.56 4 хв 
Нова Баварія 15.03 1 хв  15.04 12 хв 
Хвилинка 15.07 1 хв  15.08 16 хв 
Рижів 15.10 1 хв  15.11 19 хв 
Пісочин 15.13 1 хв  15.14 22 хв 
Рай-Оленівка 15.16 1 хв  15.17 25 хв 
Коротич 15.19 1 хв  15.20 28 хв 
Водяна 15.26 1 хв  15.27 35 хв 
Люботин 15.31 2 хв  15.33 40 хв 
Любівка 15.38 1 хв  15.39 47 хв 
Караванна 15.42 1 хв  15.43 51 хв 
Люботин-Західний 15.46 3 хв  15.49 55 хв 
Пирогова 15.55 1 хв  15.56 1 г  4 хв 
Огульці 16.01 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6321 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031