У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Харків-Пас. — Огульці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Харків-Пас. - Огульці відправляється зі станції Харків-Пас. о 14.50 і прибуває на станцію Огульці о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Люботин-Західний, Пирогова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

02,04,06,10,12/09 слідує ДР, відпр.із ст.Х-Пасс 14.45хв, приб.ст.Огульці 16.01хв. 03,05/09 слідує ДР. Відпр. зі ст. Люботин о 15:43, приб. ст. Огульці о 16:11. 09,11/09 слідує ДР відпр. Люботин-Західн. 15:57, Огульці 16:11.
з 2019-08-30 по 2019-09-30: е/п №6321 Харків-Пас - Огульці 02,04,06,10,12/09 слідує ДР, відпр.із ст.Х-Пасс 14.45хв, приб.ст.Огульці 16.01хв.
з 2019-09-03 по 2019-09-30: е/п №6321 Харків-Пас - Огульці 03,05/09 слідує ДР. Відпр. зі ст. Люботин о 15:43, приб. ст. Огульці о 16:11.
з 2019-09-07 по 2019-09-30: е/п №6321 Харків-Пас - Огульці 09,11/09 слідує ДР відпр. Люботин- Західн. 15:57, Огульці 16:11.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 14.50
Новоселівка 14.54 1 хв  14.55 4 хв 
Нова Баварія 15.02 1 хв  15.03 12 хв 
Хвилинка 15.06 1 хв  15.07 16 хв 
Рижів 15.09 1 хв  15.10 19 хв 
Пісочин 15.12 1 хв  15.13 22 хв 
Рай-Оленівка 15.15 1 хв  15.16 25 хв 
Коротич 15.18 1 хв  15.19 28 хв 
Водяна 15.25 1 хв  15.26 35 хв 
Люботин 15.30 2 хв  15.32 40 хв 
Любівка 15.38 1 хв  15.39 48 хв 
Караванна 15.42 1 хв  15.43 52 хв 
Люботин-Західний 15.46 3 хв  15.49 56 хв 
Пирогова 15.55 1 хв  15.56 1 г  5 хв 
Огульці 16.01 1 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6321 Харків-Пас. — Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031