У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6802 Київ-Волинський — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6802 сполученням Київ-Волинський - Гребінка відправляється зі станції Київ-Волинський о 04.00 і прибуває на станцію Гребінка о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Протасів Яр, Лівий Берег, Лісництво, Чубинське, Кучакове, Баришівка, Березань, 78 Км, Черняхівський, Мар'янівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Волинський 04.00
Караваєві Дачі 04.04 1 хв  04.05 4 хв 
Київ-Пас. 04.11 10 хв  04.21 11 хв 
Протасів Яр 04.25 1 хв  04.26 25 хв 
Київ-Деміївський 04.30 1 хв  04.31 30 хв 
Видубичі 04.33 3 хв  04.36 33 хв 
Лівий Берег 04.40 1 хв  04.41 40 хв 
Дарниця 04.46 11 хв  04.57 46 хв 
Фармацевтична 05.00 1 хв  05.01 1 г 
Лісництво 05.04 1 хв  05.05 1 г  4 хв 
Ім. Георгія Кірпи 05.08 1 хв  05.09 1 г  8 хв 
Мала Олександрівка 05.13 1 хв  05.14 1 г  13 хв 
Чубинське 05.17 1 хв  05.18 1 г  17 хв 
Бориспіль 05.23 1 хв  05.24 1 г  23 хв 
Травнева 05.31 1 хв  05.32 1 г  31 хв 
Кучакове 05.35 1 хв  05.36 1 г  35 хв 
Новотроянда 05.42 1 хв  05.43 1 г  42 хв 
Селичівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  47 хв 
Баришівка 05.51 1 хв  05.52 1 г  51 хв 
Коржі 05.55 1 хв  05.56 1 г  55 хв 
Жовтневий 06.01 1 хв  06.02 2 г  1 хв 
Березань 06.06 1 хв  06.07 2 г  6 хв 
Хмелевик 06.13 1 хв  06.14 2 г  13 хв 
Переяславська 06.20 1 хв  06.21 2 г  20 хв 
78 Км 06.25 1 хв  06.26 2 г  25 хв 
Ранковий 06.28 1 хв  06.29 2 г  28 хв 
Яготин 06.35 2 хв  06.37 2 г  35 хв 
Черняхівський 06.46 1 хв  06.47 2 г  46 хв 
Богданівка 06.51 1 хв  06.52 2 г  51 хв 
Кононівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  58 хв 
Мар'янівка 07.08 1 хв  07.09 3 г  8 хв 
Паризька Комуна 07.14 1 хв  07.15 3 г  14 хв 
Слобода-Петрівка 07.18 1 хв  07.19 3 г  18 хв 
Гребінка 07.25 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6802 Київ-Волинський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31