У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6823 Гребінка — Київ-Волинський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6823 сполученням Гребінка - Київ-Волинський відправляється зі станції Гребінка о 20.15 і прибуває на станцію Київ-Волинський о 23.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Паризька Комуна, Кононівка, Черняхівський, Ранковий, Переяславська, Березань, Коржі, Новотроянда, Мала Олександрівка, Депо Дарниця, Лівий Берег, Київ-Деміївський, Київ-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гребінка 20.15
Слобода-Петрівка 20.22 1 хв  20.23 7 хв 
Паризька Комуна 20.27 1 хв  20.28 12 хв 
Мар'янівка 20.33 1 хв  20.34 18 хв 
Кононівка 20.43 1 хв  20.44 28 хв 
Богданівка 20.50 1 хв  20.51 35 хв 
Черняхівський 20.55 1 хв  20.56 40 хв 
Яготин 21.05 1 хв  21.06 50 хв 
Ранковий 21.11 1 хв  21.12 56 хв 
78 Км 21.15 1 хв  21.16 1 г 
Переяславська 21.19 1 хв  21.20 1 г  4 хв 
Хмелевик 21.25 1 хв  21.26 1 г  10 хв 
Березань 21.32 1 хв  21.33 1 г  17 хв 
Жовтневий 21.37 1 хв  21.38 1 г  22 хв 
Коржі 21.43 1 хв  21.44 1 г  28 хв 
Баришівка 21.47 1 хв  21.48 1 г  32 хв 
Новотроянда 21.55 1 хв  21.56 1 г  40 хв 
Бориспіль 22.09 1 хв  22.10 1 г  54 хв 
Мала Олександрівка 22.17 1 хв  22.18 2 г  2 хв 
Ім. Георгія Кірпи 22.21 1 хв  22.22 2 г  6 хв 
Депо Дарниця 22.32 2 хв  22.34 2 г  17 хв 
Дарниця 22.37 3 хв  22.40 2 г  22 хв 
Лівий Берег 22.45 1 хв  22.46 2 г  30 хв 
Видубичі 22.51 1 хв  22.52 2 г  36 хв 
Київ-Деміївський 22.55 1 хв  22.56 2 г  40 хв 
Протасів Яр 23.00 1 хв  23.01 2 г  45 хв 
Київ-Пас. 23.05 3 хв  23.08 2 г  50 хв 
Караваєві Дачі 23.14 1 хв  23.15 2 г  59 хв 
Київ-Волинський 23.19 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6823 Гребінка — Київ-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31