У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Безлюдівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка:

Актуальний розклад електричок по станції Безлюдівка містить всього 31 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Безлюдівка з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Харків-Левада, Ізюм, Харків-Пас., Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 43 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Передвузлова, Жихор, Удянська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Безлюдівка відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Савинці, Харків-Левада - Балаклія, Куп'янськ-Південний - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Харків Шебелинка 04.29 1 хв  04.30 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.28 1 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 08.06 1 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.00 1 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6559-6560 Куп'янськ Харків 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6859* Харків Гракове 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 09.55 1 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 11.17 1 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
6822* Гракове Харків 12.17 1 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.46 1 хв  12.47 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 14.13 1 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
7005 Харків Ізюм 15.02 1 хв  15.03 Курсує щоденно - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Савинці 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6428* Ізюм Харків 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 19.01 1 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
7006 Ізюм Харків 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.30 1 хв  22.31 Курсує щоденно - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.42 1 хв  23.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Безлюдівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Безлюдівка

Від станції Безлюдівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Безлюдівка