У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків-Пас. — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Савинці відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.28 і прибуває на станцію Савинці о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Удянська, Борівська-Південна, Дружний, Зидьки, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.28
Новоселівка 08.33 1 хв  08.34 5 хв 
Основа 08.46 1 хв  08.47 18 хв 
Передвузлова 08.52 1 хв  08.53 24 хв 
ЕЦ-2 08.55 1 хв  08.56 27 хв 
Безлюдівка 09.00 1 хв  09.01 32 хв 
Удянська 09.05 1 хв  09.06 37 хв 
Жихор 09.09 1 хв  09.10 41 хв 
Васищеве 09.14 1 хв  09.15 46 хв 
Борівська-Південна 09.19 1 хв  09.20 51 хв 
Звидки 09.22 1 хв  09.23 54 хв 
Аксютівка 09.27 1 хв  09.28 59 хв 
Дружний 09.30 1 хв  09.31 1 г  2 хв 
Левківка 09.34 1 хв  09.35 1 г  6 хв 
Зміїв 09.39 1 хв  09.40 1 г  11 хв 
Зидьки 09.44 1 хв  09.45 1 г  16 хв 
Геніївка 09.48 1 хв  09.49 1 г  20 хв 
Будинок Відпочинку 09.53 1 хв  09.54 1 г  25 хв 
Занки 09.58 1 хв  09.59 1 г  30 хв 
Слобожанська 10.06 1 хв  10.07 1 г  38 хв 
Донець 10.10 1 хв  10.11 1 г  42 хв 
Андріївка 10.16 1 хв  10.17 1 г  48 хв 
Шебелинка 10.20 1 хв  10.21 1 г  52 хв 
Жовтнева 10.24 1 хв  10.25 1 г  56 хв 
Сезонна 10.28 1 хв  10.29 2 г 
Янківський 10.32 1 хв  10.33 2 г  4 хв 
Вербівка 10.38 1 хв  10.39 2 г  10 хв 
Балаклія 10.45 15 хв  11.00 2 г  17 хв 
Братське Озеро 11.08 1 хв  11.09 2 г  40 хв 
Лісова 11.15 1 хв  11.16 2 г  47 хв 
Савинці 11.20 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031