У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків-Пас. — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Савинці відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.28 і прибуває на станцію Савинці о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Удянська, Борівська-Південна, Дружний, Зидьки, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11,12/12 Слідує ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.28
Новоселівка 08.33 1 хв  08.34 5 хв 
Основа 08.46 1 хв  08.47 18 хв 
Передвузлова 08.52 1 хв  08.53 24 хв 
ЕЦ-2 08.55 1 хв  08.56 27 хв 
Безлюдівка 09.00 1 хв  09.01 32 хв 
Удянська 09.05 1 хв  09.06 37 хв 
Жихор 09.09 1 хв  09.10 41 хв 
Васищеве 09.14 1 хв  09.15 46 хв 
Борівська-Південна 09.19 1 хв  09.20 51 хв 
Звидки 09.22 1 хв  09.23 54 хв 
Аксютівка 09.27 1 хв  09.28 59 хв 
Дружний 09.30 1 хв  09.31 1 г  2 хв 
Левківка 09.34 1 хв  09.35 1 г  6 хв 
Зміїв 09.39 1 хв  09.40 1 г  11 хв 
Зидьки 09.44 1 хв  09.45 1 г  16 хв 
Геніївка 09.48 1 хв  09.49 1 г  20 хв 
Будинок Відпочинку 09.53 1 хв  09.54 1 г  25 хв 
Занки 09.58 1 хв  09.59 1 г  30 хв 
Слобожанська 10.06 1 хв  10.07 1 г  38 хв 
Донець 10.10 1 хв  10.11 1 г  42 хв 
Андріївка 10.16 1 хв  10.17 1 г  48 хв 
Шебелинка 10.20 1 хв  10.21 1 г  52 хв 
Жовтнева 10.24 1 хв  10.25 1 г  56 хв 
Сезонна 10.28 1 хв  10.29 2 г 
Янківський 10.32 1 хв  10.33 2 г  4 хв 
Вербівка 10.38 1 хв  10.39 2 г  10 хв 
Балаклія 10.45 15 хв  11.00 2 г  17 хв 
Братське Озеро 11.08 1 хв  11.09 2 г  40 хв 
Лісова 11.15 1 хв  11.16 2 г  47 хв 
Савинці 11.20 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728