У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6419 Харків-Пас. — Савинці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Савинці відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.28 і прибуває на станцію Савинці о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Удянська, Борівська-Південна, Дружний, Зидьки, Занки, Андріївка, Сезонна, Балаклія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.28
Новоселівка 08.33 1 хв  08.34 5 хв 
Основа 08.46 1 хв  08.47 18 хв 
Передвузлова 08.52 1 хв  08.53 24 хв 
ЕЦ-2 08.55 1 хв  08.56 27 хв 
Безлюдівка 09.00 1 хв  09.01 32 хв 
Удянська 09.05 1 хв  09.06 37 хв 
Жихор 09.09 1 хв  09.10 41 хв 
Васищеве 09.14 1 хв  09.15 46 хв 
Борівська-Південна 09.19 1 хв  09.20 51 хв 
Звидки 09.22 1 хв  09.23 54 хв 
Аксютівка 09.27 1 хв  09.28 59 хв 
Дружний 09.30 1 хв  09.31 1 г  2 хв 
Левківка 09.34 1 хв  09.35 1 г  6 хв 
Зміїв 09.39 1 хв  09.40 1 г  11 хв 
Зидьки 09.44 1 хв  09.45 1 г  16 хв 
Геніївка 09.48 1 хв  09.49 1 г  20 хв 
Будинок Відпочинку 09.53 1 хв  09.54 1 г  25 хв 
Занки 09.58 1 хв  09.59 1 г  30 хв 
Слобожанська 10.06 1 хв  10.07 1 г  38 хв 
Донець 10.10 1 хв  10.11 1 г  42 хв 
Андріївка 10.16 1 хв  10.17 1 г  48 хв 
Шебелинка 10.20 1 хв  10.21 1 г  52 хв 
Жовтнева 10.24 1 хв  10.25 1 г  56 хв 
Сезонна 10.28 1 хв  10.29 2 г 
Янківський 10.32 1 хв  10.33 2 г  4 хв 
Вербівка 10.38 1 хв  10.39 2 г  10 хв 
Балаклія 10.45 15 хв  11.00 2 г  17 хв 
Братське Озеро 11.08 1 хв  11.09 2 г  40 хв 
Лісова 11.15 1 хв  11.16 2 г  47 хв 
Савинці 11.20 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6419 Харків-Пас. — Савинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31