У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олдиш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш:

Актуальний розклад електричок по станції Олдиш містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олдиш з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Пушкарне, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 41 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Баси, Суми-Товарна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олдиш відправляються або прибувають днем - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Кириківка, Люботин - Суми, Лебединська - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866/6865 Пушкарне Суми 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.07 1 хв  07.08 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6066/6065 Суми Пушкарне 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066/6065 Суми Краснопілля 08.13 1 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Смородине 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 13.21 1 хв  13.22 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Люботин 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066/6065 Пушкарне Суми 15.31 1 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066/6065 Краснопілля Суми 15.40 1 хв  15.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6872/6871 Суми Пушкарне 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.39 1 хв  19.40 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.10 1 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6874/6873 Пушкарне Суми 21.40 1 хв  21.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олдиш