У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Передвузлова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова:

Актуальний розклад електричок по станції Передвузлова містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Передвузлова з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Харків-Левада, Ізюм, Харків-Пас., Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 36 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Основа, Безлюдівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Передвузлова відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Балаклія, Гракове - Харків-Левада, Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Харків Шебелинка 04.24 1 хв  04.25 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.34 1 хв  05.35 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 08.52 1 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
6859* Харків Гракове 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 11.10 1 хв  11.11 Курсує щоденно - переглянути
6822* Гракове Харків 12.24 1 хв  12.25 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.41 1 хв  12.42 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 13.43 1 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 13.51 1 хв  13.52 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.35 1 хв  16.36 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 16.38 1 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Савинці 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6428* Ізюм Харків 18.19 1 хв  18.20 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.36 1 хв  22.37 Курсує щоденно - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.35 1 хв  23.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Передвузлова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Передвузлова

Від станції Передвузлова можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Передвузлова